Смачний мармелад від торгової марки SWELI


11.09.2022
108

Содержание

Смачний мармелад від торгової марки SWELI

Соковитий, яскравий і ніжний мармелад – дуже солодкий десерт, обожнюваний сьогодні багатьма гурманами і він, по праву вважається близьким родичем варення, джемів і желе. У чому його користь?

Натуральний мармелад SWELI – це справжні чарівні солодощі! Про нього знають у багатьох країнах та подають на стіл найдорожчим гостям. На сайті компанії виробника sweli.com.ua ви знайдете всю інформацію про ці ласощі.

Користь натурального мармеладу

Не всі мармелади однакові. Кращий повністю ґрунтується на натуральних продуктах. Вибираючи мармелад, уважно читайте склад та вибирайте той, який містить лише натуральні інгредієнти. Отже, виробник мармеладу SWELI пропонує продукцію зі свіжих фруктів та ягід.

Він включає лише таке:

 • Фрукти, ягоди, горіхи та інші інгредієнти.
 • Цукор, патока, яку сьогодні використовують замість меду, що не кристалізується.
 • Лимонна кислота, яка забезпечує желеподібні властивості, пектин (загусник).
 • Для глазурі використовується цукрова пудра, а також натуральні харчові барвники — куркумін, екстракт паприки та інше.
 • Калорійність натурального мармеладу – 320 ккал на 0,1 кг продукту, і він не зашкодить вашій фігурі. Він також чудово підходить для дієти. Однак діабетикам радимо бути дуже обережними – мармелад містить цукор. Погодьте вживання з лікарем.

Крім того, мармелад має багато корисних властивостей, які він отримує від фруктів, ягід, а також пектину, який використовується як желюючий компонент. Цей натуральний полісахарид є адсорбентом, тому що в процесі травлення з організму він виводить іони важких металів, токсичні речовини та радіонукліди. Також мармелад допомагає очищати кров від холестерину, покращує роботу шлунково-кишкового тракту, добре впливає на його роботу та кровообіг.

Як вибрати правильний продукт:

 • Беріть продукцію у прозорій упаковці, де можна побачити її властивості.
 • Його форма має бути акуратною і не деформованою.
 • Структура мармеладу має бути прозорою з чіткими контурами, що швидко повертається до вихідної форми після натискання.
 • Якщо продукт має випирають боковини і хрумтить, це ознаки несвіжого продукту. Зверху він повинен бути сухим, нелипким і без крапель розплавленого цукру, що вказує на те, що продукт зберігався у вологому приміщенні. Дозволяється тільки для пластового виробу трохи волога поверхня.
 • Для продуктів, які вкриті шоколадною глазур’ю, вона повинна бути рівною або хвилястою, без надломів, патьоків, просвітів.
 • У продукти, з густою твердою консистенцією, додають зазвичай занадто велику кількість фруктового пюре. А якщо він вийшов нудотним і еластичним, цукру в продукті забагато.

Як зберігати мармелад?

Продукт слід зберігати при звичайній температурі в приміщенні, далеко від продукції з характерним запахом, далеко від теплих предметів та ультрафіолету. Термін придатності залежить від виду мармеладу, як правило, від 1 до 3 місяців.


Добавить комментарий